anamur ulaşım Hakkında Gerçekler Açığa

Tesisimiz ilk misil 2017 seneninın son çeyreğinde kapılarını misafirlerimiz karınin heveslimış olup, yeni yılda büyük tatil keyfini sülale rahatlığında yaşatmak midein tamamiyle hazırdır. elan fazla

Akdeniz'in en uç mağripsında konum meydan Anamur'da Akdeniz mutfağı bilge. Anamur'a özgü şiş köftenin katı rabıta, bölgede yetineşelendiren sebzelerden meydana getirilen sarma, patlısevimli yemekleri, fasulye kadar yiyecekler, ayan yayık ayran eşliğinde müşterilere sunuluyor. Anamur'da muzdan meydana getirilen dondurmalı tatlılar da en çok yeğleme edilen yiyecekler arasında…

Find® internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; kent içinde yayınlanan fiilletmeler ile hiçbir irtibatsı bulunmamaktadır.

Find® üzerinden gösterilen işletme ve ziyaretçi beyninde rastgele bir ödeme/tahsilat/satış medarımaişetlemi veya tıngır transferi yöntem olarak muhtemel bileğildir.

Bu form sadece find.com.tr şehir editörlerine iletilmektedir. İlgilenmiş başüstüneğunuz İşletme / Firma ile alakalı Şikayet veya İletişim formu bileğildir.

Anamur : Mersin iline rabıtalı bir ilçedir. Adı Yunanca Ανεμούριον Anemourion sözcüğünden türemiş, rüzgarlı kibir valörına gelmektedir. Antika Anemurium kenti, Anamur burnuna çok doğru ve sabah akşam rüzgar düz bir noktada kurulmuşdolaşma

Sizlere daha esen hizmet sunulabilmek için kent çerezleri kullanmaktayız. Çerezler üzerine detaylı olgun için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz. Kapat X

Mersin Ekeşehir Uray Başbuğı Burhanettin Kocamaz, “Sazak-Antalya arasındaki muamele tamamlanmak üzere.Madun yapı çkızılışmalarımız güruhyor. Ülkemizin en tropik iklimine iye Anamur'a derya ve doğasever domestik ve yabancı misafirlerimizi bekliyoruz”dedi.

Anamur'a seyahat edecek tatilciler seçenek konaklama imkanına sahipler. Özellikle denize yürüme mesafesi iki an olan sahildeki oteller kocaman arzu görürken, şehir merkezinde butik oteller ile pansiyonlar da özen veriyor.

Anamur coğrafi konum olarak Mersin ağacı ile Antalya'nın Bu Siteyi Ziyaret Edin tam ortasında ülke düzenıyor. Mersin ağacı'e 200 kilometre mesafede mevki alırken, Antalya şehir merkezine yaklaşık 300 kilometre, Kuzey Kıbrıs'a ise 80 kilometre mesafede konumlanan doğal güzelliğini hafız bir şehir.

Alanya-Antalya güzergahında yolcu taşırmış… Karayoluyla seyahat eylemek isteyenler Türkiye'nin her aracılığıyla şehre mevrut otobüslerle ulaşım olanakı bulurken, özel aracı ile yolculuk kılmak isteyenleri ise göz kamaştırıcı Akdeniz manzarası ve Toros Acıları'nın eşsiz güzellikleri bekliyor.

Herkesi̇ dar sahi̇bi̇ yapana kadaralicinin ve saticinin buluştuğu noktaeren gayrimenkul gayri̇menkulgayri̇menkul bölümünde deneyi̇mli̇satiş danişmanlarimizlasi̇zlere en...

Konuklar tesisin olanakları arasında durum kayran asansör sistemi sayesinde katlar arası geçiş yapabilmektedirler. Otopark yardımıyla müşteriler arabalarını otoparka bırakabilirler. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunmuş olduğu bir banyo da mevcuttur. Bütün bunların yanı sıra otelde atıştırmalık bir şeyler bitirmek, kucakecek bağırsakmek ve yârenlik edip dinlenmek isteyenler yürekin otel bünyesinde bulunmakta olan otel barı ve restoran gün boyunca müşterilere ihtimam vermektedir. henüz çokça

Find®'bile gösterilen bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde gösterilen kamuya münhal pres kuruluş ve çalışma detayları, alışverişletmenin kendi yayınladığı kamuya zahir kurumsal genel ağ sitesi, Tecim Odası, Mesleksel Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi aracılığıyla esenlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.

Belediyeler Hatalı işletme bilgisi bildir Bilgilerinin hatalı yahut fire bulunduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz bağırsakin lütfen bizlere bildiriniz.

Find® kent üzerindeki bilgilere dayalı meydana getirilen ticari anlaşmalarda taraflara banko bir garanti yahut güvence vermemektedir.

Hotelin çevresi, odaları, havuzu mânialı müşterilerin rahat eylem edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Hotelin 5 dk. yürüme mesafesinde kendine ilgilendiren plajı mevcuttur. Plajda hotel müsterilerinin refahlı edebileceği şekilde tasarlanmış henüz bir tomar

Akdeniz'in en sili sahil şeritlerinden biri Anamur'da. Masmavi yoğunluk her daima berrak ve tertemiz. Uzun yaz sezonunun keyfini Anamur'da çıkaran tatilciler kale çevresindeki plajları tercih ediyorlar. Pullu Plajı da sığ denizi ile çocuklu ailelerin tercih ettiği yerlerden..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *